Commercial
Upper Thomson, Springleaf
Any Price
All Types
More Filters
Clear all
Showing 2 Properties
Properties in District 26
2 properties found
For sale
Condo
+14
S$3,300,000
S$2,452 psf
Lentor Hills Road (Parcel A), Ang Mo Kio
35 Lentor Hills Road Lentor Hills Residences (U/C)
Lentor
· 9 min walk
4
4
1,346
sqft
99-Year
Michael Chen
For rent
Landed
+15
S$7,388
/mo
S$2 psf
Springleaf Garden
38 Springleaf Height
Springleaf
· 9 min walk
5
5
3,165
sqft
Part-Furnished · Avail Jul 2026
Eric Choy
No more results