Commercial
All Districts
Clear all
Showing 33 Properties
Properties for Sale in Singapore
33 properties found
For sale
HDB
+21
S$740,000
S$568 psf
366 Tampines Street 34
366 Tampines Street 34
Tampines East
· 11 min walk
3
2
1,302
Condo
+14
S$2,280,000
S$2,327 psf
Forest Woods
11 Lorong Lew Lian Forest Woods
Serangoon
· 5 min walk
3
2
980
HDB
+14
S$849,000
S$1,160 psf
114A Alkaff Crescent
114A Alkaff Crescent Alkaff Oasis
Potong Pasir
· 12 min walk
2
2
732
+7
S$2,865,000
S$3,094 psf
Pinery
920 Bedok Reservoir Road Pinery Residences (U/C)
Tampines West
· 2 min walk
3
3
926
sqft
99-Year
Eric Choy
For sale
Condo
+15
S$1,298,000
S$1,149 psf
Whitewater
23 Pasir Ris Street 72
3
3
1,130
sqft
99-Year
Eric Choy
For sale
HDB
+15
S$835,000
S$692 psf
310C Punggol Walk
310C Punggol Walk
Punggol
· 10 min walk
3
2
1,206
sqft
99-Year
Eric Choy
For sale
Condo
+15
S$1,278,000
S$1,164 psf
Eastvale
35 Pasir Ris Drive 3
Pasir Ris
· 12 min walk
3
2
1,098
sqft
99-Year
Eric Choy
For sale
HDB
+15
S$515,000
S$584 psf
308 Clementi Avenue 4
308 Clementi Avenue 4 Clementi Meadows
Clementi
· 10 min walk
2
2
882
Condo
+4
S$2,150,000
S$1,249 psf
Tropicana Condominium
2 Jalan Tiga Ratus Tropicana Condominium
Upper Changi
· 1 min walk
3
3
1,722
sqft
999-Year
LEONG HOWGENE
For sale
Condo
+7
S$1,520,000
S$1,702 psf
Beacon Heights
8 Mar Thoma Road Beacon Heights
Boon Keng
· 13 min walk
2
2
893
sqft
999-Year
LEONG HOWGENE
For sale
Condo
+7
S$1,450,000
S$1,871 psf
Dairy Farm Residences
8 Dairy Farm Lane Dairy Farm Residences
Hillview
· 16 min walk
3
2
775
Condo
+16
S$3,888,888
S$1,578 psf
The Tampines Trilliant
15 Tampines Central 7 The Tampines Trilliant
Tampines
· 11 min walk
5
4
2,465
sqft
99-Year
LEONG HOWGENE
Previous
Page 2 of 3
Next